1. FC Tatran Prešov - MFK Ružomberok 1:1 (1:1)
rozhodovali: Trutz - T. Somoláni, Mikulaj
1530 divákov

Prešov: Jakub Diviš - P. Petráš, Piter-Bučko, Krajník, Krob - Lipták - Papaj, Adam (46. Štetina), Katona (82. Lysjuk), Jakovlev - Guba (69. Střihavka)
 Ružomberok: Hrdlička - P. Maslo, Kostelný, Nosek, J. Chovanec - J. Vavrík, Ďubek - Skalák (83. Hoferica), M. Poliaček (71. Lásik), Š. Pekár - Masaryk

Prešovčanom vyšiel nástup do zápasu. Už v 3. min využil veľké zaváhanie obrany hostí Guba a pomerne ľahko otvoril gólový účet. Lenže domáci sa z vedenia dlho netešili. V 19. minúte vyrovnával Poliaček nekompromisnou strelou k pravej žrdi. V 23. min prešel Ďubek cez deravú prešovskú obranu a krížnou strelou tesne mimo vzápätí z protiútoku na opačnej strane sa dopustil Kostelný hrubky, Guba išiel sám na Hrdličku, no obrovskú šancu nevyužil. Po polhodine hry vystrelil Jakovlev z hranice 16-stky tesne nad. V závere polčasu zachraňoval brankár Diviš pred najlepším strelcom súťaže Masarykom a mužstvá tak odišli do kabín za nerozhodného stavu. Druhý polčas, čo sa týka kvality predvedenej hry, tiež príliš nenadchol. Obaja súperi si vážnejšie šance nevypracovali, skôr iba akési náznaky. V nadstavenom čase Prešov mal výhodu troch rohov po sebe a hoci mohol dať rozhodujúci gól, zrodila sa tretia remíza 1:1 v tejto sezóne.

Sergij Kovalec, tréner Prešova: "Aj naše mužstvo aj Ružomberok prejavili snahu vyhrať, no museli sa uspokojiť s remízou. V prvom polčase boli šance na oboch stranách. Vďaka za rýchly gól, avšak škoda chyby pred vyrovnávajúcim gólom Ružomberka."
Aleš Křeček, tréner Ružomberka: "Je to zaujímavá štatistika dosiahnuť tri rovnaké vzájomné výsledky za jednu sezónu. Nám a Prešovu sa to teraz podarilo. Remíza je spravodlivá, aj keď osobne ma mrzí ten hlúpy gól už v tretej minúte."

MFK Košice - FC Nitra 1:2 (0:1)
Góly: 90+. Kavka - 32. V. Gajdoš, 74. K. Kroupa
ŽK: 47. Sekulič - 40. Harbuľák, 49. Čirik, 72. A. Ivančík, 78. Boszorád
rozhodovali: Matúš - Mókoš, Súkeníková
687 divákov

Košice: Tofiloski (46. F. López) - Mikuláš Tóth, Kavka, Ostojič, Sekulič - Viazanko, Karaš, Isola, Pačinda (46. Gál-Andrezly) - Škutka, K. Diaby (81. Nurkovič)
Nitra: L. Hroššo - Harbuľák, Šimončič, Martin Tóth, Čirik - F. Moravčík (72. O. Murín) - Ľ. Kolár (62. Šimonek), Seydouba Soumah (62. Ivančík), V. Gajdoš, Boszorád - K. Kroupa

ŠK Slovan Bratislava - FC ViOn Zlaté Moravce 3:0 (2:0)
Góly: 9. Milinkovič, 35. K. Mészáros, 63. Konečný